Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm canlı izle

Dizi yayınlandığı akşam reytingleri uzun süre zorladı. Son dönemlerde ise eski performansını pek göremiyoruz. Çok uzun soluklu dizilerde sürekliliği sürdürmek zordur. Ancak dizi bunu başarmış diziler arasında. Oktay Kaynarca'nın da en uzun projesi oldu dizi. Dizi geniş izleyici kitlesine sahip ve fan'ları çok fazla.. EDHO fanlarını herkes duymuştur diye tahmin ediyorum. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm canlı izle sayfasında dizi izlemenin tadını çıkarın.

Diziyi sitemizden 24 Kasım 2020 akşam saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 173. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hızır Çakırbeyli, canından çok sevdiği yeğeni Alpaslan'ın hayatını kurmak için hasımlarını masasına davet edecek. Korkmazların masaya oturmasıyla masa kuralları gereği masadan kalktığını açıklayan Hızır Reis, başta dostları olmak üzere düşmanları Korkmazlara da ters köşe yapacak. Hızır Reis'in bu hamlesinin ardından meydanın boşaldığını düşünen Korkmazlar da liderlik için mücadeleye hazırlanacak. Masadan kalkmasına rağmen tedbiri bırakmayarak yeğenini korumaya devam eden Hızır Çakırbeyli, tüm gücünü kullanacaktır. Hızır amcasının verdiği kararlardan memnun olmayan Alpaslan ise amcasıyla iplerini koparmaya hazır durumdadır. Kendi yolunu çizerek adını aleme yazdırmaya hazır olan Alpaslan sonunda Derman Korkmaz'la yüz yüze gelecektir.

Hızır Reis'in Korkmazlarla el sıkışmasını hazmedemeyen Ceylan ise eşiyle arasını açacak bir konuşma yapacaktır. Hızır'ı kendisinden uzaklaştıran Ceylan, bu hamlesiyle eşini Bahar Sincanlı'ya istemeden yaklaştıracaktır. Bahar Sincanlı, Hızır Reis'in pusulasını şaşırtırken, Ceylan'ın da hedefi olacak. Hızır Reis bir yandan yeğeninin hayatını kurtarmak için zor kararlar verirken bir yandan da kendisine söz geçiremeyecek. Bahar Sincanlı ise çocukluk arkadaşı Ömür'e rağmen, Hızır Reis'in gönlünü çalmaktan bir an olsun vazgeçmeyecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 173. bölümü full hd ve tek parça izlemek için tıklayın

Bu yazı 24 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.