Akrep 6. bölüm canlı izle

Star TV

Dizi gittikçe ilginç bir hal almaya başladı. Dizinin tutup tutmayacağı konusunda henüz çok net bir şey söylemek için erken. Ancak reytingler hiç fena sayılmaz. Akrep 6. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 15 Ocak 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de Star Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 6. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ailesini Ferda’ya karşı korumak için elinden geleni yapan ve bu uğurda damadı Fikret’in eski sevgilisi Selma’dan bile medet uman Perihan Emgen, kendi silahıyla vurulup Selma’nın daha büyük bir tehdit haline gelmesine neden olmuştur. Çaresiz kalan Perihan Emgen, Selma tehlikesine karşı bu bölümde Ferda’dan yardım isteyecektir.

Ferda, Perihan’la birlikte kurduğu planı devreye sokacek ve Selma’nın evine giderek ona yalvaracak. Perihan ise Ferda’nın kızı yani kendi torunu olduğunu öğrendiği Ayşem’le yeniden buluşup ona iş teklif edecek. Fikret, Perihan’ın telefonunun peşinde.. Telefonun bu kadar bahis konusu olması Merve’yi de şüphelendirecek ancak Ferda, kızkardeşi Berna’nın cesedini Aras’a göle attırdığı anlara ait görüntüler konusunda önlemini almıştır elbette.

Merve’nin Şahin konusundaki uyarıları nedeniyle İpek’le arası açılacak. Duru ve Aras cephesinde ise Duru’nun eski sevgilisi Hakan’ın gelişiyle soğuk rüzgarlar esmeye başlayacak. Ferda, Fikret’e karşı kurdukları plan doğrultusunda Şahin’i Sapanca’daki eve götürecek ve Fikret ve Selma’nın sarmaş dolaş eve gelmesiyle kızılca kıyamet kopacak. Şahin, babasını ve Selma’yı evden kovacak. Ancak, Selma ve Fikret’in çok farklı bir planı vardır ve belki de Ferda’nın iki adım önüne geçmişlerdir çoktan..

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 15 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.