Bir Zamanlar Çukurova 95. bölüm canlı izle

ATV

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 3 sezondur devam ediyor. 3 sezondur zirveden inmeyen dizi büyük bir izleyici kitlesine sahip.

Bir Zamanlar Çukurova 95. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 6 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 95. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ümit'in, Sevda'ya çektiği rest, Fikret'le kurdukları tuzağı tehlikeye atacak. Yıllar sonra bulduğu annesine, Züleyha mı ben mi? diyen Ümit, karşısında önce Fekeli'yi, sonra Demir'i bulacak. Ümit, Demir'den vazgeçmez ama bunu pahalıya ödemek zorunda kalacaktır; üstelik tüm bu olan biten Fikret'in de Demir'in de öfkesini daha da büyütecek.

Ümit'in etrafındaki çember gittikçe daralırken, başına gelenler onu hayat ve ölüm arasındaki çizgiye taşıyacak. Çemberi daraltanlar arasında, hiç farkına varmadığı Şermin ve Füsun da var. İki arkadaş, tüm detayları bir araya toplamış, sırları çözmek üzereyken, bir de kahraman olmak üzereler!

Önce iki evladını ve eşini, sonra hayatın aşkı Hünkar'ı en son da evladım dediği Yılmaz'ı toprağa veren Fekeli, şimdi de yıllar sonra kavuştuğu yeğeni Fikret ile sınanmakta! Fikret savaşında ısrar ettikçe, aralarındaki bağ da kopma noktasına gelir! Üstelik Fekeli bu kez, Fikret ile birlikte, Yılmaz'ın yadigarı Müjgan ve Kerem Ali'yi de kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya gelir.

Demir, bir kez daha Züleyha'nın her şeyi bilmesi gerektiğine karar verir. Sevda, kızının ültimatomunu yerine getirip getirmemek arasında kararsız kalmış olsa da, Demir'in Züleyha ile konuşmasını istemez, o konuşma şimdi yapılırsa, Ümit'i tamamen kaybedebileceğini düşünür. Sevda aklını karıştırsa da Demir, Züleyha'ya konuşmaları gerektiğini söyler. Onlar konuşurken, çiftliğe Jandarma gelir! Demir, büyük bir suçlama ile gözaltına alınırken, Sevda ise evlat sınavında beklerken tüm sırlarını ortaya dökmek üzeredirler!

ATV ATV Canlı izle

Bu yazı 06 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.