Yasak Elma 88. bölüm canlı izle

Fox

Dizi bitti bitiyor derken sanki küllerinden doğdu. Diziye dahil olan yeni oyuncular ve senaryodaki değişiklikle sağlanan devamlılık muhteşem. Ben bir Yasak Elma izleyicisi olarak diziye tekrar bağlandım diyebilirim. Siz de kafam dağılsın, akşam derdi tasayı unutup kafanızı boşaltacak bir şey islemek isterseniz bu diziyi izleyin. Yasak Elma 88. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın..

Diziyi 7 Aralık 2020 Pazartesi akşamı saat 20:00'de fox tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 88. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ender, Yıldız ve Şahika’nın yolları istememelerine rağmen yeniden kesişecektir. Sırlarını bilen kim? Bu tehdit mesajını gönderen Ender , Şahika ve Yıldız'dan biri mi? Yoksa sırlarını bilen bir başkası mı? Yıldız, Çağatay’dan beklediği ilgiyi bulamamanın hayal kırıklığını yaşar. Şahika, Mert’i kendi yanına çekemeyeceğini anlayarak onu şirketten uzaklaştırmanın yollarını arar. Ve bulduğu yol ortalığı fena karıştırır. Acaba Şahika yaptıkları ile kendi kuyusunu mu kazıyor?

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 07 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.