Tövbeler Olsun 28. yeni bölüm canlı izle

TRT 1

Diziyle ilgili final kararı çıkmıştı. Dizinin 32. bölümde final yapacağı netleşti. Bu bölümde Nazmiye karakterine hayat veren Seda Türkmen ise diziye veda edecek.

Tövbeler Olsun 28. yeni bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 4 Mart 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 28. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Araları düzelen inatçı ikilinin tekrar büyük bir kavgaya tutuşmasıyla Namzet’ in başına olmadık bir iş gelecektir. Kavga sırasında kafasına isabet eden tabak yüzünden Namzet Horanta hafızasını kaybedecektir. Tüm aile büyük bir şok yaşarken, Osman ise olan bitene bir türlü inanmak istememektedir.

Dr. Şevki Bey'in müdahalesiyle birlikte ise Namzet ‘in gerçekten hafızasını kaybettiğine ikna olan Osman kendini suçlar ve bu durumu çözmek için elinden geleni yapmaya karar verir. Babasının durumu yüzünden büyük üzüntü yaşayan Nazmiye ise çareyi Anıl ile konuşarak nikah tarihini ertelemekte bulur.  Latife ise bir yandan kocasının başına gelenler yüzünden zor günler geçirirken bir yandan da Namzet ‘in annesi olduğunu zanneden Rukiye ile baş etmeye çalışacaktır.

Öte yandan Aylin ise yeni iş başvurusu ile ilgili heyecanlıdır. Yeni işiyle beraber Aylin'in hayatına giren gizemli isimse Buğra'nın kıskançlık krizine girmesine sebep olur. Jale ile ilgili yaşanan yanlış anlaşılmayı bitirmek isteyen Kazım ise aşkını itiraf etmeye karar verecektir. Tüm bunlar yaşanırken Osman, başta Namzet olmak üzere herkesi şoke edecek bir karar alır.

Namzet’in hafızası yerine gelecek midir? Nikah tarihleri ertelenen Anıl ve Nazmiye'yi neyle karşı karşıya kalacak? Buğra'ya büyük bir kıskançlık yaşatan Aylin'in yeni patronu Sercan kimin nesidir? Osman'ın Namzet'i şoke eden kararı ne olacak?

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 04 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.