Bozkır Arslanı Celaleddin 2. bölüm canlı izle

ATV

Bozdağ Film’in yeni dizisi ‘Bozkır Arslanı Celaleddin’, sürprizlerle dolu ve heyecan yüklü ilk bölümüyle ekrana geçen hafta geldi. Ve izleyicinin beğenisini kazanmayı da başardı.

Dizi tüm kategorilerde iyi sayılabilecek reytingler alarak güzel bir başlangıc yaptı. Totalde günü 4. sırada tamamlayan dizi, AB ve ABC1 kategorilerinde ise 5'te yer aldı. 

Bozkır Arslanı Celaleddin 2. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 28 Mayıs 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de atv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 2. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Bozkır Arslanı Celaleddin'in ikinci bölümünde, Harzemşah sarayında iktidar savaşları kızışırken, Celaleddin'in kurtardığı Kutlu Bike'nin Cengiz Han'ın ajanı olduğu ortaya çıkacak. Celâlettin'in saraya Kutlu Bike ile dönmesi herkeste endişe yaratır. Bu durumun Cengiz Han'a açıkça savaş ilanı olduğunu düşünen ve Celaleddin'in emrine karşı gelerek elçilik kafilesine katılmasına sinirlenen Sultan Aleaddin, Celaleddin'in zindana atılmasını emreder. Tüm bu gelişmeler sarayda derin çatlaklar oluştururken, Sultan Aleaddin ve Türkan Hatun komutanların kontrolü nedeniyle de karşı karşıya gelir. Cengiz Han'ın ajanı olan Kutlu Bike, ilk vazifesini yerine getirir. Kutlu Bike'nin hamlesi Türkan Hatun'u hiç istemediği bir çıkış yapmak zorunda bırakır.

 

 

ATV ATV Canlı izle

Bu yazı 28 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.