Masumlar Apartmanı 34. bölüm canlı izle

TRT 1

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerinde yer aldığı Masumlar Apartmanı’nda heyecanlı dakikalar izleyiciyi bekliyor. İzleyici merakla bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümü bekliyor.

Masumlar Apartmanı’nın geçen hafta yayınlanan son bölümünün son sahnesinde Anıl, Esat’ın başına taşla vurmuştu ve Esat bayılmıştı. Esat öldü mü yoksa sadece yaralandı mı?

Yeni bölümün fragmanında Gülben’in hastanede geçirdiği sinir krizi, Esat öldü mü sorularını akla getirdi. Ancak hiçbirimiz buna inanmakk istemiyoruz. Gülben ve Esat'ın mutlu sahneleri hepimizin yüreğini ısıtıyor. Gülben'i bu kadar iyileştiren aşk şimdi çekip gidemez..

Masumlar Apartmanı 34. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 18 Mayıs 2021 Salı akşamı saat 20:00'de TRT 1'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantoya tıklayınız.

Dizinin 34. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Birkan Sokullu’nun canlandırdığı Han karakterinin yaptıkları yanına kar mı kalacak?, Safiye tüm gerçekleri Naci’den öğrendiğinde ne olacak? 

Safiye, bir yandan Naci’ye yeniden kavuşmanın mutluluğunu yaşarken diğer yandan da hastalığının ciddiyetini sorgulamaya başlar. Gülben, saldırıya uğrayan Esat için kendini aşması gereken bir durumla karşı karşıya bulur. Naci’nin gerçeği Safiye’ye söylemiş olmasından korkan Han diken üstünde bekler..

Halbuki korktuğundan bile büyük bir tehlike onu bekliyor..Üniversite yüzünden Neriman’la farklı şehirlerde yaşayacakları endişesi, Ege’ye ani bir adım attıracak.

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 18 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.