Mucize Doktor 43. bölüm canlı izle

Fox

Sevilen dizinin final yapacağı ile ilgili çok söylenti çıktı. Senaristise 72. bölümde final olacağını belirtmişti. 72. bölüm yani finalde ne olacağı dizinin nasıl biteceği merak konusu.. Mucize Doktor 43. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin tadını çıkarın.

Diziyi 24 Aralık 2020 Perşembe akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 43. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ferman, Nazlı ve Ali prestijli bir ödül için yurtdışında bir konferansa giderler. Ama Ezo herkese sürpriz yapıp aynı uçağa binince daha en başından ortalık karışacaktır. Diğer tarafta mahkemeye çağırılan Tanju, cerrahi bölümü Demir ve Doruk’a emanet etmek zorunda kalır. Acile kritik durumda bir hasta getirilince Demir ve Doruk’un Tanju’dan habersiz harekete geçmekten başka şansı kalmayacaktır. Aynı sırada uçaktaki yolcular gizemli bir hastalığa yakalanmaya başlarlar. Zaman hem Demir’le Doruk hem de uçaktaki yolcular için süratle daralırken herkes limitinin sonuna kadar test edilecektir. Ve sonunda ölümle burun buruna gelenler kendilerini bile şaşırtacak itiraflarda bulunacaklardır.

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 24 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.