Bir Zamanlar Çukurova 78. bölüm canlı izle

Dizi 3 sezondur devam ediyor. Reytinglerde ise ya 1. ya da 2. sırada yer alıyor. Yapımcı hikaye kalamadığını 4. sezonun çekilmeyeceğini belirtmişti. Dizinin final tarihi ise 27 Mayıs 2021 olarak açıklandı. Bir Zamanlar Çukurova 78. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 24 Aralık 2020 Perşembe akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. 

Dizinin 78. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Demir ve Müjgan boşanmayı kabul etmişlerdir. Züleyha ve Yılmaz Adnan'ı alıp, yeni evlerine yerleşirler… Ama kaderin bu aşk üzerindeki hikayesi henüz bitmemiştir! Mahkemeye birlikte giden Demir ve Züleyha'nın arkasından, Kerem Ali'nin hastaneye götürüldüğü haberi ile fırtına gibi yola çıkan Yılmaz, otomobili ile uçurumdan yuvarlanmıştır! Gözleri önünde gerçekleşen kazanın ardından, Züleyha gözyaşları ve çığlıklar ile yardım için çırpınırken, Demir, ağır yaralı Yılmaz'ı oradan çıkarmak için canını dişine takar! Son bir gayretle, Yılmaz'ı kucaklayarak uzaklaştıkları anda ise otomobil havaya uçar!

Ağır yaralı olan Yılmaz ameliyata alınırken, haber de Çukurova'ya yayılmıştır Ancak, Müjgan ve Fikret'e kimse ulaşmayı başaramaz! Bu durum Behice'yi bile telaşlandırır! Fekeli ve Züleyha, Demir'e nasıl teşekkür edeceklerini bilemez! Uzun bir ameliyat sonrası, Yılmaz gözlerini açar. Olan biteni hayal meyal da olsa hatırlayan Yılmaz da can düşmanına can borçlanır! İki ezeli rakip, hastane odasında, birbirlerine hem haklarını helal edecek, hem de her ikisi de evlatlarını birbirine emanet edecek kadar, eski defterleri kapatacak!

Tüm bu hengame içinde, Fikret hem Müjgan'a ihtiyaç duyduğu yakınlığı gösterecek, hem de Yılmaz'ın mülkleri ile ilgili görüşmelerine devam edecek. Fikret'in hastane ziyaretinde ise şehrin yeni doktoru kendisini bekler..

Saniye artık Sevda ile savaşmaktan hiç çekinmez hale gelecek. Haminne, Sevda'ya Hünkar'ı anlattıkça, evin içinde gerginlik de artacak! Savaşın gerilimi artarken, Sevda'nın tüm çalışanlarla birlikte mutfağa girmesi ise herkesi şaşkına çevirecek! Saniye, artık konakta da, Çukurova'da da kalmamaya karar verecek. Tüm bunlar olurken, kader ise İstanbul'dan bir gece kara trene binip gelen Züleyha ve Yılmaz ile başlayan, Hünkar'ı, Fekeli'yi, Demir'i, Müjgan'ı ve tüm Çukurova'yı derinden etkileyen, değiştiren bu hikayede yeni bir sayfa açmak için bekler..

.

Bu yazı 24 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.