Bir Zamanlar Çukurova 86. yeni bölüm canlı izle

Dizi perşembe akşamları zirveyi kimseye bırakmamaya devam ediyor. Kanalın ilgiyle ve beğeniyle izlenen dizisi geniş bir izleyici kitlesine sahip.

Bir Zamanlar Çukurova 86. yeni bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 4 Mart 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 86. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Fekeli, Fikret'e inanmak istemese de, Fikret'in anlattıklarına inanmak zorunda kalacaktır. Fekeli, o yıllarda Fikret'in de annesinin de yanında olamadığına üzülürken, kardeşi Musa'nın gerçeği nasıl öğrendiğinin cevabı yoktur. Adnan Yaman'ın suçu yüzünden Demir'den intikam alınmasını yanlış bulduğunu söyler ama Fikret'in deli öfkesi dinmez! Fekeli artık bu acılarla, yeniden bir savaş ile sınanmaktansa ölmeyi diler. 

Fikret'in ikinci mektubu da konakta ortaya çıkacaktır! Züleyha mektubun gerçekliğinin iyice araştırılması gerektiğini ısrarla söylese de, Demir için artık bu durum bir savaştır! Babasının günahı olmadığına ise yüzde yüz olur! O, bu savaşı bildiği yoldan kazanmak için harekete geçecektir. Ama Züleyha'nın başka planları var! İlk olarak biraz araştırma yapacak, ardından da Sevda ile İstanbul'a gitmeye karar verecek.

Fikret, Fekeli'ye her şeyi anlattıktan sonra, duygusal olarak çökecek. Kötü bir gece geçirecektir. Eve döndüğünde ise Müjgan'la barışacaktır. Geleceklerini konuşurlar ama Müjgan Fikret'in ilgisizliğinden hala mutsuzluk yaşar. Hastanede de Ümit, Müjgan ile olan gerginliği sona erdirmek için harekete geçecek ve zeytin dalı uzatacak. Müjgan da onunla dost olabilmek için adım atacaktır. Ama iki kadın da henüz birbirlerinin Fikret ile ilişkisinin boyutunu bilmemektedir.

Ümit, Yaman konağındaki yemeğin ardından yine Demir ile buluştuğu için sevinir. Ama Demir'in temkinli halleri canını sıkmaktadır. Tekrar karşılaştıklarında ise Demir'i baş başa kalmaya ikna edecektir. Birlikte tatile gitmeye karar verecekler. Bu tatil, Demir'in uğrunda neredeyse Çukurova'yı yaktığı Züleyha'dan boşanma kararı vermesine neden olacaktır.

Bu yazı 04 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.