Uyanış Büyük Selçuklu 24. yeni bölüm canlı izle

TRT 1

Dizide ;Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu, Sevda Erginci, Mehmet Özgür, Cemal Toktaş, Leyla Feray, İlker Kızmaz, İsmail Ege Şaşmaz, Sezin Akbaşoğulları, Kaan Taşener; Ali Gözüşirin, Çiğdem Selışık Onat, Murat Garipağaoğlu, Nik Xhelilaj ve Erdem Akakçe gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Uyanış Büyük Selçuklu 24. yeni bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 8 Mart 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 24. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Tapar, Başulu’nun yıllardır hasretini çektiği anası olduğunu, Başulu’dan bilmediği bir kardeşi ve bu kardeşinin de Sencer olduğunu öğrenmiştir. Bunun üzerine Tapar şok yaşar. Sencer ile Başulu’ya; herkesten habersiz ve Nizamülmülk’ün elinden çıkmış gibi bir pusula göndermiş ve onlarla köhne evde buluşmuştur. Sencer, Başulu ve Tapar’ın yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak? Tapar, öğrendiği bu “yakıcı sırrı” Melikşah’a açacak mı?

Melikşah’ın Kuvel Kalesi fethi için Oğuz Beylerini etrafında toplamak adına harekete geçen Sencer, onlarla çok gizli bir bölgede buluşma ayarlar. Ne var ki; Nizamülmülk’ten (Aslında Tapar’dan) ivedi bir pusula gelince Başulu ile beraber köhne eve gitmek zorunda kalır. Bu yüzden Oğuz Beyleriyle olan toplantıya katılamaz.

Oğuz Beylerinin Sencer’in etrafında birleşmesinden endişe eden Tekiş, İzakyos’a beylerin buluşacağı yeri ihbar edecek ve Bizanslıların buraya baskın yapmasına ön ayak olacak.

 

 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 08 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.