Kuzey Yıldızı İlk Aşk 45. bölüm canlı izle

Show TV

37. bölümden bu yana final yapacağı söylenen dizinin kanal ile sözleşmesi sona ermesine rağmen, dizi reytinglerini yükselttiği için şimdilik devam ediyor. Dizinin ne zaman final yapacağı ise tam bir muamma. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 45. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 26 Aralık 2020 Cumartesi akşamı saat 20:00'de Show tv'de kesintisiz, full, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 45. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Gökçe’nin yeni durumu, iki ailenin gündemine bomba gibi düşer. Herkes, inadıyla tam bir Mollaoğlu olduğunu ispatlayan Gökçe’nin, iyileşmek için de aynı dirayeti göstermesini bekler. Herkes onun iyileşmesi için seferber olacaktır.

Kızının hastalığıyla sarsılan Kuzey, yeni hayatıyla ilgilenmekten vazgeçmez Yıldızla kurduğu yeni hayat, yavaş yavaş şekillenmeye, yirmi bir yıllık hayal, ete kemiğe bürünmeye başlar. Yıldız, kendisini bile şaşırtan bir heyecan ve panik yaşar. Yeni evinde her şey mükemmel olmalı, hiçbir şey buna gölge düşürmemeli.

Kuzey başta olmak üzere herkes, bu hayalin hakkını vermeye çalışır. Her şeye, en ince detayına kadar özen gösterir. Yıldız’ın gözünden bile sakındığı yuvasına, yirmi bir yıllık hayaline bir gölge mi düşecek yoksa iki aşık, sonunda yuvalarına kavuşacak mı?

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 26 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.