Masumiyet 3. bölüm canlı izle

Fox

Dizi bu hafta izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Ela Yükselgerçekten mağdur mu? Yoksa Takıntılı bir ruh hastası mı? Yoksa İlker mi hastalıklı olan ... Bu hafta akıllar karışıyor. İzleyici sinir krizi geçirecek..

Masumiyet 3. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 10 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki baöğlantıya tıklayınız.

Dizinin 3. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ela Yüksel davası şiddetli başlayacak. İlker’in avukatı, takıntılı ve ruh sağlığı bozuk bir Ela portresi çizecek ve Ela'nın akıl sağlığına şüpheli bir yaklaşım gelişecek. Ortaya atılan şok deliller, Ela’nın en yakınlarının bile kafasını karıştıracak. Aldığı darbeler ve geçirdiği ameliyatlar yüzünden zihninde boşluklar olan Ela bile, kendinden şüphe edecek. 

Bahar, her zamanki gibi kızının arkasında duracak. Ne var ki Bahar’ın gücü kızını korumaya yetemeyecektir. Linç kültürünün de devreye girmesiyle birlikte, zaten sert olan süreç, Ela için psikolojik şiddete dönüşecek. Diğer yanda, İlker’in tutuksuz yargılanma talebi kabul edilecektir. İlker eve dönecek ve , İrem’in hayatında yeni bir dönem başlayacaktır. İrem, evliliğin pek de hayallerindeki gibi olmayan karanlık yüzüyle karşı karşıya kalacaktır. Yıllar boyunca, sadece yumuşak ve sempatik yüzlerini gördüğü Ilgaz ailesi, şimdi bambaşka yüzleriyle karşısına çıkar. Harun ise kızını, Ilgazlardan kurtarmaya çalışacaktır. Kızları uğruna mücadele eden Harun ve Bahar’ın yolları kesişir. Ela’nın zihnindeki soru işaretleri, cevabını bulacak mıdır?

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 10 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.