Kalk Gidelim 134. bölüm canlı izle

TRT 1

Dizinin geçtiğimiz aylarda 135. bölümde biteceği açıklanmıştı. 3 sezondur TRT'de yayınlanan dizi Aralık 2020'de final yapacak. Reytingleri beklenenin altında kalan komedi dizisi ekranlara önümüzdeki günlerde veda edecek. Kalk Gidelim 134. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenşn tadını çıkarın.

Diziyi 24 Aralık 2020 Perşembe akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 134. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

İkinci reklam için iç çamaşırı giymek zorunda olduğunu anlayan Seyfettin büyük bir belanın ortasına düştüğünün farkındadır. Seyfettin asla böyle bir reklamda oynamak istemez. Ancak karşı taraf oynamazsa sözleşme tazminatı olarak verdiklerinin üç katını ister.
Kelle İsmail olaya el koyar ve karşı tarafla konuşur. Karşı taraf vazgeçtiğini sadece normal kıyafetli reklamı kullanacağını ve verdikleri parayı da almayacaklarını söylerler. Seyfettin ve Mumu bir anda rahatlasa a Kelle İsmail huylanır ve adamların etrafına bir casus takacakatır. Bu casus Veli Demir olur. Veli’nin elde ettiği bulgularla adamaların Seyfettin’ e tuzak kurdukları ortaya çıkacak. Casus operasyonu işe yaramış Seyfettin büyük bir rezillikten kurtulmuş ancak şimdi adamların elindeki sözleşmeyi bir şekilde ele geçirmek gerekir

 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 24 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.