Doğa Rutkay Kamal '' Çocuklara Eşim Bakıyor''

Oyuncu Doğa Rutkay Kamal, önceki gün eşi Kerimcan Kamal ile birlikte Nişantaşı'ndaydı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Rutkay, "Doktora geldik. Kontrol amaçlı. Her şey normal, güzel çıktı. Gayet sağlıklıyız. Pandemi sürecinde ben çalışıyorum. Eşim çocuklara bakıyor" dedi.

 ''Eşim çocuklara bakıyor" 

SHOW TV'nin sevilen programı Güldür Güldür Show'un başarılı oyuncusu Doğa Rutkay Kamal ile eşi Kerimcan Kamal, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Valeye araçlarını teslim eden çift, doktor kontrolü için Nişantaşı'na geldiklerini belirtti.

Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan Rutkay, "Doktora geldik. Kontrol amaçlı. Her şey normal, güzel çıktı. Gayet sağlıklıyız. Pandemi sürecinde ben çalışıyorum. Eşim çocuklara bakıyor" şeklinde açıklama yaptı.

Bunun üzerine Kerimcan Kamal ise, "Hanımlar çalışınca beyler çocuklara bakacak. Beyler çalışınca, hanımlar çocuklara bakacak" diyerek, eşine esprili bir cevapla karşılık verdi.

Koronavirüs tedbirlerini elden bırakmadığını söyleyen oyuncu, "Sürekli test oluyorum. Çok şükür hep negatifiz. Bakalım bundan sonra ne olacak?" dedi.
Doğa Rutkay Kamal, sevenlerini kırmadı ve onlarla fotoğraf çektirdi.

Bu yazı 19 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.