Zümrüdüanka 26. final bölümü canlı izle

Fox

Dizi bu akşam final bölümü ile ekranlara veda ediyor. Zümrüdüanka 26. final bölümü canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 6 Ocak 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de fox tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 26. final bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Zümrüt’ün tek bir sözüyle konaktan gönderilen Azimet’in gidişi suskun olacaktır. Ancak bu fırtına öncesi sessizliktir ve onu tanıyan herkes bunun arkasından büyük bir fırtınanın geleceğini tahmin eder.

Azimet’in gidişiyle birlikte Demirkanlar konağında adeta yaprak dökümü yaşanmaktadır. Herkesten ve her şeyden uzaklaşmak isteyen Suhandan’la Latif, hayatlarına başka bir yerde devam etme kararı alırlar. Abbas ise Canan’la yepyeni bir sayfa açmaya karar verir. Bu uğurda evliliğini bile sonlandıracaktır.

Zümrüt ve Ülfet’i kendisi için bir tehdit olarak gören Azimet; son oyununu kurar ve Abbas’ın yardımıyla anne kızı tuzağa çekmeyi başarır. Ancak bu tuzak Zümrüt’ü değil Azimet’in sonunu getirecektir. Ve bütün sırlar bir bir ortaya saçılır.

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 06 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.