Kuruluş Osman 35. bölüm canlı izle

Dizi yayınlandığı akşam hem total'de hem AB'de zirvede. Reytinglerde ilk sırayı kimseye bırakmıyor. Osmanlı'nın kuruluş dönemini, Osman Bey'i ve dönemin önde gelen isimlerini ekrana taşıyor. Kuruluş Osman 35. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 25 Kasım 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 35. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Zekice bir planla kaleye girerek Nikola'yı gafil avlayan Osman Bey, Bizans'a beklemedikleri bir darbe indiriyor. Flatyos, Osman Bey'in bu hamlesine cevaben en iyi adamlarını toplayarak Söğüt'e saldırı düzenlemek üzere harekete geçecek. İnegöl'ü ele geçirmek amacındaki Yavlak Arslan ise Osman Bey'in tüm itirazlarına rağmen zaman kazanmak için Savcı Bey ve Dündar Bey'i elçi olarak Kulucahisar'a gönderecektir.

Bala Hatun, Osman Bey tarafından Targun Hatun'u izlemekle görevlendirilir. Aygül, Hazal Hatun'la yüzleşmek için fırsat kollar. Osman Bey, Söğüt'e yapılacak saldırıya engel olabilecek midir? Nikola ölüyor? Savcı Bey ve Dündar Bey'i Kulucahisar Kalesi'nde ne beklemektedir? Yavlak Arslan, İnegöl Kalesi'ni almayı başarabilecek midir? Bala Hatun, Targun Hatun'un sırrını çözebilecek midir? Sağlığı kötüye giden Ertuğrul Bey'in akıbeti ne olacaktır?

Bu yazı 25 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.