Sefirin Kızında Tuba Büyüküstün'ün imajı şok yarattı

Star TV

Sefirin Kızı dizisi düşen reytingelerini yukarılara taşımak için bakalım daha neler yapacak.. İlgi çekmek için bu akşam ekrana gelecek olan bölümde Tuba Büyüküstün'ün imajı çok konuşulacak. Ancak bu hamle reytingleri yükseltir mi muamma!

Tuba Büyüküstün rol gereği çizgi roman karakteri Harley Quinn karakterine bürünerek herkesi şaşırtacak. Fragmanı izleyenler bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyerek şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Sefirin Kızı 42. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 1 Mart 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 42. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Melek’in zorla alınması Sancar başta olmak üzere herkesi perişan edecektir. Sancar, kızını geri alabilmek ve velayeti kazanmak için var gücüyle mücadele edecek. Ancak nihai kararı belirleyecek en önemli şey sosyal hizmetlerin raporudur.

Yaşananları duyan Mavi, Sancar'ın yanına koşar. Kendini bir türlü affedemeyen Sancar ise öğrendiği gerçek sayesinde Mavi ile yüzleşecek. Mavi ve Sab-ncar'ın acıları onları daha da yakınlaştıracaktır.

Güven, Melek için yarattığı sahte ve sevgisiz düzenle göz boyamaya çalışmaktadır. Konak halkı da vicdan azabı içinde Melek’in dönebilmesi için kendilerine çeki düzen verme telaşına düşecekler. Melek ona sunulan bu yeni hayatta  başka sınavlardan geçerken, yine babası için ayakta kalmaya çalıp güçlü olmak için direnecektir.

 

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 01 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.