Kırımızı Kamyon dizisinin ismi Kahraman Babam olarak değişti. Ve Show TV'de başlıyor..

Duygu yüklü ve sürükleyici hikayesiyle izleyiciyi ekran başına kilitlemeye hazırlanan dizi 14 Haziran Pazartesi akşamı başlıyor.

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle dikkat çeken ‘Kahraman Babam’ bir baba kızın duygu yüklü hikayesini ekranlara getirecek. Kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini göstererek aksiyon dolu sahnelere imza atmaya hazır. Dizi geçtiğimiz aylarda ilk bölümü ile yayınlanmış ve düşük reyting alınca da Haziran ayına bırakılarak starteji değiştirilmişti. Yoğun bir emek ve yüksek bir bütçe ile çekilen Kahraman Babam dizisinin nasıl dönüşler alacağı çok merak konusu.

Tanıtımda Uğur’un (Görkem Sevindik), kızı Ömrüm’ü (Ebrar Alya Demirbilek) görmek için yaşadığı dramatik olaylar dikkat çekiyor, itfaiyecilerin kurtarma çalışmaları nefesleri kesecek sahnelerin sinyallerini vermekte.

Kahraman Babam’ın oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır yer alıyor.

Kırımızı Kamyon dizisinin ismi Kahraman Babam olarak değişti. Ve Show TV'de başlıyor..

Diziyi 14 Haziran 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de Show Tv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

 

Bu yazı 24 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.