Sefirin Kızı 40. bölüm canlı izle

Star TV

Dizi Mayıs ayında final yapacak. Başrol oyuncusu Neslihan Atagül'ün diziden ayrılmasıyla diziye Tuba Büyüküstün dahil oldu. Mayıs ayında bitecek bir projeyi kabul ettiğine göre çok iyi bir teklif almış olmalı.

Sefirin Kızı 40. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 15 Şubat 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 40. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Birbirlerinin yaralarını gören Sancar ve Mavi arasında artık çok başka bir bağ oluşmuştur. Mavi’nin başı polisle belaya girdiğinde de Sancar onu bir an olsun yalnız bırakmayacaktır. 

Kahraman’la yaptığı planı boşa çıkan Halise farklı bir oyun kurmacaktır. Mavi’yi dışarıda değil kendini en güçlü hissettiği yer olan konakta yenmeye karar verir. Ancak Mavi’nin daha önce Sancar’ın hayatına giren hiçbir kadına benzemediğini anlaması çok da uzun sürmeyecektir.

Melek’in babasıyla ilgili kaygıları artarken Mavi ile beklenmedik tanışmaları ikisinin kalbinde aynı duyguları yaşatır. Melek’in küçücük bir bakışı bile Mavi’nin içinde depremler yaratır.

Elvan’ın yeni dükkan telaşı devam ederken komşusu Bora ile Mavi’nin yolları da tekrar kesişecektir. Mavi sürpriz bir karar alırken Bora da Mavi’nin yüreğini acıtan derdini Elvan’dan öğrenecektir. Elvan ise kendini, Bora’yı merak etmektedir.

Evladını kaybetse de hala bir anne olan Mavi, aslında Melek’in acısını da ilk gören olacaktır. Kendi acısına rağmen Sancar’a Melek konusunda destek olmaya çalışmaktadır. Ne var ki babasını asla paylaşmak istemeyen Melek, çocuk kalbinin çektiği acıyla kendisini tehlikeli bir yola sürükler.

 

 

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 15 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.