Kuruluş Osman 46. bölüm canlı izle

Kuruluş Osman 46. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 17 Şubat 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 46. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Peşinde olduğu emanetleri eline geçiren ve Bala, Hazal, Lena hatunlarla birlikte Dündar Bey'i esir alan Targun; Kayı Obası'ndan kaçmayı başaracak. Nikola'nın tuzağına düşen ve Bamsı Bey'le birlikte ölüm kalım savaşı veren Osman Bey, Malhun Hatun'un sürpriz desteği ile Bizans saldırısını savuşturacak. Flatyos ve askerlerinin tuzağına düşen Savcı Bey ve oğlu Bayhoca ise son gücüyle direnir.

Türk kağanlarından gelen emanetlerin Targun'un eline geçmesi büyük şok yaratır; Osman Bey emanetleri geri almak ve Bala Hatun başta olmak üzere tüm esirleri kurtarmak için zekice bir plan hazırlar. Malhun Hatun ve alplerinin desteği ise Nikola'nın planlarını değiştirmesine neden olur.

Malhun Hatun'un gelişi ve Osman Bey'e desteği dengeleri nasıl değiştirir? Osman Bey, Bala Hatun'u ve esirleri kurtarmak için ne yapacaktır? Türk kağanlarının emanetlerini ele geçiren Targun, elindeki kozu nasıl kullanacaktır? Planları sekteye uğrayan Nikola nasıl pozisyon alacaktır? Savcı Bey ve Bayhoca'nın akıbeti ne olacaktır? Dündar Bey'in planı başarıya ulaşacak mıdır? Göktuğ, Targun'a engel olabilecek midir?

 

Bu yazı 17 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.