Çukur 130. bölüm canlı izle

Show TV

Show TV’nin Çukur dizisi 131. bölümde 7 Haziran Pazartesi günü izleyicilerle son kez buluşmaya hazır. Finalden önce ise dizinin 130. bölümü bu akşam ekrana gelecek.

Yeni bölümde neler olacağını izleyiciler heyecanla bekliyorlar. Final öncesinde bazı ipuçlarının da yeni bölümde yer alacağı söyleniyor. Çukur hayranları 4 sezonluk maceranın sonuna geldi.

Çukur 130. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 31 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de show tv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 130. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Yamaç ve Efsun’un düğünü sonrası mahalleye dönen Koçovalılar’ın, Çukur’u ele geçiren Şahram’la karşılaşması tansiyonu yükseltir. Hazırlıksız yakalanan Koçovalılar yaralarını sararken Amca mahalleliye diz çöktürmüş, Çukur’un kutsal değerlerine savaş açmıştır. Amca’nın Çukur’u yok etmeye karar verdiğini öğrenen Yamaç, mahallede kalanların zarar görmemesi için yeni bir plan yapar.

Şahram’ın zulmü altında ezilen mahalleliler Yamaç’ın herkesi şaşırtan mesajıyla mücadelenin devam ettiğini öğrenir. Ancak Yamaç’ın oyununu çözen Şahram karşı saldırıya geçince Koçovalılar yine zor duruma düşecerler. Çukur’da kalanların Amca’ya sürpriz saldırısı nefesleri kesecek, aileyi ve Çukur’u korumak için başka şansı kalmadığını düşünen Yamaç’ın son hamlesi oldukça etkileyici olacak.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 31 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.