Bir Zamanlar Çukurova 91. bölüm canlı izle

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin geçen hafta TRT1 ekranında başlamasından sonra bu hafta da Camdaki Kız isimli Kanal D dizisi rekabete dahil olacak. Ancak ne olursa olsun dizi reytinglerini koruyor. Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Nazan Kesal, Hande Soral, Furkan Palalı gibi önemli isimlerin kadrosunda yer aldığı diziye, yakında Melike İpek Yalova’nın canlandırdığı Müjgan karakterinin de veda edeceği öğrenildi.Dizinin takipçileri son dönemde bundan rahatsız olmaya başladı. Hande Soral’ın canlandırdığı ve aylar önce hikayeye dahil olan Ümit’ın sırları ortaya çıkıyor. Dizinin hayranları senaristlere bazı konularda tepkili. Özellikle Ümit karakterinin artık istenmeyen kişi olduğu ayuka çıktı. İzleyiciler daha yeni birbirlerine aşık olan Züleyha ile Demir’in birlikte yaşayacakları güzel anları görmek için hevesli. 

Bir Zamanlar Çukurova 91. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 8 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 91. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Annesinin mektuplarının ortaya çıkmasının ardından, Adana'ya veda etmeye hazırlanan Fikret, giderayak mektupların duvarları donattığını görecek! Çocuk kalbini onarmaya çalışırken, annesinin evlilik dışı ilişki yaşadığını tüm Çukurova'ya ilan edilir! Yenildiğini kabul eder ama hem çocuk kalbini hem Müjgan'a olan aşkını alıp gitmek çok zor olur

Demir'in şehri donatan mektuplarını görmeye giden Fekeli ve Lütfiye savaşın henüz bitmediğini anlamıştır! Demir konuyu kapatır, Fikret de gitmiştir ama Lütfiye Fekeli'yi yalnız bırakmamaya karar vermiştir. Çünkü Müjgan'ın Züleyha nefreti ile karşılaşır ve Şermin'den öğrendiklerinin doğru olduğunu anlayacaktır.

Züleyha ve Demir'in hem işte hem aşkta örnek çift haline gelmeleri Ümit'in intikam ateşini körüklemiştir. Aslında bambaşka bir intikam için girdiği Fikret'in oyununda, şimdi de aşk için intikam almaktadır sıra! Ancak bu intikama giden yolda, zamanı gelmeden bir itirafta bulunacak Ümit. Onu Demir'den uzak durması için tekrar uyarmaya gelen Sevda'ya "Ben senin kızınım" diyecek..

Bu yazı 08 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.