Akrep 14. bölüm canlı izle

Star TV

Dizinin reytingleri beklentinin çok altında. Ve gitgide de düşüyor. Dizinin yakın zamanda final yapacağı söylentileri çıktı bile.. Bakalım son dönemde bir toparlanma olacak mı yoksa dizi finale doğru koşacak mı? 

Akrep 14. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 11 Mart 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de Star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 14. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ferda hapisten çıkar çıkmaz kızı Merve’yi görmek ister. Ancak  Perihan, Ferda’nın Merve ile konuşmasına engel olur ve ağır sözler sarf ederek Ferda’yı köşkten atar. Perihan artık Ferdiya'ya dünyayı dar edecek ve kızının intikamını alma planları yapacaktır.

Ahmet, Ferda’nın karşısına dikilip kızının nerede olduğunu sorar. Ahmet, kızını bulmak ve Ferda’ya kendini affettirmek ister. Fikret ise başka hesaplar peşindedir.

Fikret, Merve’ye, annesinin yeni bir ilişkisi olduğunu anlatır.  Annesi tarafından bir kez daha kandırıldığını düşünen Merve delirir. Bunun üzerine Ferda, Fikret’i tehdit eder. Ahmet, kızının yerini söylemesi karşılığında Ferda ile anlaşır ve gerektiğinde çok tehlikeli olabileceğini de Ferda’ya ispat eder.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 11 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.