Alev Alev 20. bölüm canlı izle

Show TV

Dizi ciddi bir reyting krizi yaşıyor.  Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz gibi 3 önemli kadın oyuncunun başrolünde yer aldığı Show TV dizisinde son haftalarda ciddi bir düşüş yaşanmakta. Sahra Şaş ve Bora Cengiz’in hikayeye katılması da reytinglerin yükselmesini sağlayamadı. Diziye final yolu görünüyor gibi.

Alev Alev 20. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenşn keyfine varın.

Diziyi 25 Mart 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 20. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Rüya’nın Ömer’in sert sözleri karşısında gözyaşlarına hakim olamıyor. Bülent’in Atlas’ı zorla götürdüğü anlar heyecan yarattı.. Zeynep’in aşk itirafı izleyenleri şaşırtırken Çelebi, İskender’in sınırlarını zorlamaya devam edecek. Cemre’nin planı ise merak konusu.

Cemre evin içinde Çelebi’nin açığını ararken, Tomris’ten aldığı fikirle Çelebi’yi durdurmanın yolunu bulacaktır. Fakat başarıya ulaşabilmek için adımlarını son derece gizli atmak zorunda kalır. Restorandaki kavgadan sonra Ömer geri adım atmaz ve Rüya ile arası iyice açılır.

İskender, Bülent’e karşı Çiçek’in yanında olur, Çelebi’nin müdahalesi İskender’i uçurumun kenarına sürükleyecektir. Ozan ve Cemre görüşebilmek için büyük tehlikeleri göze alır, buluşmaları hayatlarını sonsuza dek değiştirir.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 25 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.