Alev Alev 8. bölüm canlı izle

Show TV

Dizi ilk bölümünden bu yana ilgiyle izleniyor. Geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı şimdiden başardı. Oyuncuların oyunculukları ise gerçekten göz dolduruyor. Alev Alev dizisinde hikaye yedikulede geçiyor. Ancak aslında dizinin Yedikulede çekilmediğini biliyor muydunuz! 

Alev Alev dizisinin çekim yeri İstanbul/Büyükçekmece. Büyükçekmece Alkent 2000 mahallesinde yapılan çekimlerde ise covid-19 için önlemleri alınmış durumda. Dizinin en etkileyici sahnesi ise Sarnıç Yangını! Bu yangın çekimlerini yapmak için çok uzun süren hazırlıklar yapılmış. En harika çekim tekniklerinden birini deneyen yönetmenler, boşaltılmış eski bir kum fabrikasında Sarnıç inşa etmişler ve ardından dizi için aleve verip yakmışlar. Alev Alev dizisindeki yangın sahnesinde ise yaklaşık 400’ den fazla işçi çalıştırılmış. Haliyle yakılan sarnıç ise tekrar kullanılamaz oldu lakin dizi için sadece sanıç inşası yapılmadı elbette. Aynı zamanda ekip bir adette yepyeni bir mahalle inşa etti..

Alev Alev dizisinde hikayenin geçtiği Yedikule mahallesi aslında yok!; bu mahalle dizinin çekilmesi adına maket evlerden koskocaman bir mahalle oluşturulmuş. Alev Alev dizisinin hikayesinde adı geçen Yedikule mahallesi, İstanbul’ un Fatih ilçesinde bulunmakta olan Yedikule mahallesi değil ve aralarında herhangi bir bağlantı bulunmamakta. Alev Alev 8. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 24 Aralık 2020 Perşembe günü saat 20:00'de Show tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. 

Dizinin 8. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Cemre akıl sağlığı raporu almak için karşısına çıktığı heyetin kararını beklerken, Çelebi'nin her şeyi altüst edecek planından haberi yoktur. Vergi borcu sonrası eve haciz gelme tehlikesi ile karşılaşan Ozan'ın başı, daha büyük bir belaya girecek. Ömer'in vurulmasından sonra, Rüya ile Ömer'in kalpleri birbirine daha fazla kenetlenmeye başlayacak. Ali tarafından bıçaklanan İskender'in hastanede gözlerini açmasının ardından, Tomris ve Çiçek'i zor saatler bekler, Ali'nin kaderi sonsuza dek değişmek üzere..

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 24 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.