Arıza 13. bölüm canlı izle

Show TV

Dizi bu hafta da heyecanlı bir bölümle izleyici karşısına çıkıyor. Haşmet ve Ali Rıza arasındaki gerginlik bu hafta da yeni olaylara sebep olacak. Reytinglerde ilk sıralarda yer alan dizi ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Arıza 13. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın..

Diziyi 6 Aralık 2020 Pazar akşamı saat 20:00'de show tv'de full, tek parça, kesintisiz ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Dizinin 13. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Haşmet ve Ali Rıza restleşirken, Halide babasının neden bu kadar öfkelendiğini anlayamaz. Haşmet, Fuat’ın yanına giderek Ali Rıza’nın gizli görevini deşifre etmeye çalışır, bunu öğrenen Muzaffer ise hiç tereddüt etmeden Haşmet’in infaz emrini verecektir.

Aşçı İsmail’den Muzaffer’i öğrenen Fuat, Muzaffer’i mekânında ziyaret edecek. Burak ise ortaklarıyla birlikte konsorsiyum üyelerinin yakın adamlarını kendi saflarına çekebilme derdine düşer. Ali Rıza, Haşmet’in has adamlarından Yavuz’u korumaya çalışırken, kendisini Numan’ın peşinde bulacak. Numan’ı yaka paça yakalayan Ali Rıza, özel bir tim tarafından ormanda başına çuval geçirilerek kaçırılacaktır.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 06 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.