Arka Sokaklar 563. bölüm canlı izle

Kanal D

Kanal D'de ekrana gelen Arka Sokaklar'ın yeni bölümü merakla bekleniyor. Diziyi sitemizden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Dizinin bu akşam ekrana gelecek olan bölümünde neler olacak?

Mesut, Tunç'un hayatını kurtarabilmek için illegal yollara girer. Onu hastaneden kaçırarak Özcan'dan korumak ister. Bu durum onun başına büyük bir bela açscsktır. Rıza Baba, ekibinin üzerine leke getirmemesi için kendi başına hareket eden Mesut'u açığa alır. Mesut bu kararı şaşkınlıkla karşılarken illegal yöntemlerine de devam edecektir. Özcan'ın karşısına dikilerek gözünü ne kadar kararttığını gösterecektir.

Bu arada ekibin başı operasyonlar sırasında büyük tehlikeye girecek. Cemal, bir suç şebekesinin peşinde olan Ankara'daki müdürüne yardım edip, etmemek konusunda kararsızdır. Bu operasyonu da Rıza Baba ve ekibinden saklaması gerekir. Cemal, sert çatışmanın gerçekleştiği operasyonda zor anların içinde kalır. Hakan ise, uyutularak sıkıntılı bir durumun içine düşmekten kendini kurtaramaz.

Mesut, oğlu Tunç'u kurtarmak isterken mesleğini kaybetme riskini göze alacak mı? Özcan'ın karşısına dikilen Mesut nasıl bir hamle yapacaktır? Cemal, Ankara'daki eski ekibini Rıza Babalardan saklayabilecek mi? Hakan'ı uyutan kişinin amacı nedir?

Hepsi ve fazlası için diziyi sitemizden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 563. bölüm fragmanı

 

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 30 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.