Arka Sokaklar 567. bölüm canlı izle

Kanal D

Dizi her bölümünde aksiyon ve macerayı içinde bulunduruyor. Geçen bölümde Rıza babanın içine düştüğü durum herkesi çok ama çok üzmüştü. Rıza babanın evinin yanması, sevdiklerinin zarar görmesi herkesi derinden yaraladı. Ama bunu yapanların yanına kalmayacak elbet bu olanlar. Arka Sokaklar 567. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 27 Kasım 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de Kanal D'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 567. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Rıza Babanın eşi Ayla, evlerine yapılan kundaklama sonucunda dumandan zehirlenerek hastaneye kaldırılacak..

Servan, ekibe gözdağı vermek için Rıza Babanın evini kundaklamıştır. Rıza Baba ve ailesi yangından kurtulmak için evden çıkmaya çalışacaktır; fakat, Servan ve adamları dışarıda bekler. Evden adım atmaya kalktıkları sırada yaylım ateşinin içinde kalan Rıza Baba ve ailesi yanan eve kaçmak zorunda kalacaklar. Rıza Baba ve Ali, Servanlara karşılık verecekler. Ekibin de yetişmesiyle saldırıyı püskürtecekler. Bu sırada evde ağır dumana maruz kalan Ayla zehirlenerek hastaneye kaldırılacak. Ayla uzun süre oksijensiz kalması yüzünden kardiyojenik şoka girer. Yoğun bakıma alınan Ayla'nın durumu oldukça risklidir. Dışarıda ise, tüm sevenleri -özellikle de hayat arkadaşı Rıza Baba- ondan gelecek güzel haberleri bekler.

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 27 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.