Arka Sokaklar 573. bölüm canlı izle

Kanal D

Diziyi çocukken izleyenler şimdilerin yetişkinleri.. Bir dizinin bunca yıl devam ediyor olması da enteresan. Bence artık bir yerde durmalı ve final yapmalı. Arka Sokaklar 573. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 15 Ocak 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de Kanal D'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 573. fragmanını sizler için özetledik;

Selin'in bıçaklanması ekibi, özellikle de Mesut'u derinden yaralamıştır. Ekibimiz adamın saklandığı adresi bulacak. Operasyon başlatılır. Ekip ve adamın oğulları arasında çatışma çıkacak. Adam kaçacak; ancak, peşine Mesut düşecek. Mesut, adamı kıskıvrak yakalayacak. Karşısında canından çok sevdiği Selin'i bıçaklayan adam durur. Mesut ne yapacaktır? Adamın cezasını kendisi mi verecektir? Yoksa adalete mi teslim edecektir?

Hakan olayında işler çıkmaza giriyor. Hakan'ın korumaya çalıştığı Ceren, eski kocası Zafer tarafından öldürülür. Rıza Baba, Engin Müdür ve Bahar, bu olay yüzünden Hakan'ın üzerine fazla gitmişlerdir. Hakan, Ceren'in ölümüne mi üzülsün, ekibin kendisini suçlamasına mı üzülsün? Bu sırada üzücü bir olay gelişecek. Ekip, Zafer'in peşine düşer. Gittikleri adreste Bahar, Zafer'in eline geçecek. Hakan, bu olaydan nasıl sıyrılacaktır? Bahar, Zafer'in elinden kurtulabilecek midir?

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 15 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.