Arka Sokaklarda şok! Yeni bölüm fragmanını kaçırmayın!

Kanal D

Arka Sokaklar 577. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 12 Şubat 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de kanal D'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 577. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Gündüz artık o işleri bıraktığını söylemektedir. Mesut, Gündüz’ü dükkanını yakmakla tehdit edecek. Alper’e ulaşır ve sorgulanır. Alper kusmaya başlar ve zehirlendiği ortaya çıkar. Akabinde Gündüz’ün tamirhanesi yanacak. Oklar Mesut’u gösterir. Muzaffer savcıyı da ikna edip Mesut’u gözaltına alacak. Ekibimiz Selin önderliğinde Mesut’u kurtarmanın, Adem’i ve büyük patron Servet’i yakalamanın peşine düşer..

Engin ve Başak heyecanla doğacak bebekleri için isim koyma telaşına düşecekler. Başak, bebeğine daha karizmatik yeni nesil isimler ister, Engin eski bilindik isimler ister. Engin’in bulduğu tüm isimlerin içerisinde Başak’ın söyleyemediği “r” harfi olması onu sinirlendirir. Başak haklı olarak bu duruma bozulur, Engin karısının neye bozulduğunu anlayamaz.

Nazike, Esra’yı fal baktırırken görür ve ısrarla kendisi de baktırmak isteyecektir. Fal bakan bohem kızımız Dilara başka zaman bakabileceğini söyleyince Nazike Esra’yı sürekli sıkıştıracak. Esra Nazike ablasını kırmaz, Dilara’dan randevu alır. Dilara’nın evine giderler. Durumu fark eden Zeliha sinsice takip eder. Takip sonucunda Zeliha’nın tahmin edemeyeceği şeyler olacaktır…

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 12 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.