Hercai 50. bölüm canlı izle

Kanalın önde gelen dizilerinden olan Hercai izlyeci tarafından ilgiyle izleniyor. Ancak yayınlandığı gün diğer kanallarda çok ciddi rakipleri var. Zaten izleyici de biraz bıktı sanki bu ağalardan, kavuşamayan aşıklardan.. BU dizi benzeri o kadar çok dizi çekildi ki hepsi birbirinin tekrarı gibi.. Hercai 50. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 4 Aralık 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

Dizinin 50. bölüm fragmanını sizler için özetledik; 

Azize ve Nasuh büyük bir şok yaşarlar. Nasuh, Azize'nin aslında Ayşe olduğunu, Azize ise seneler önce öldü zannettiği oğlunun Hazar olduğunu öğrenir. Mahmut'a verdiği emirden dolayı pişman olan Azize ona ve Hazar'a ulaşmaya çalışır ancak bu hiç kolay olmaz. Aslan'ın ölümünden Azize'yi sorumlu tutan Füsun ise onunla ilgili planlar içerisinde yer alır. Reyyan ve Miran bir yandan etraflarında olup bitenle mücadele ederken bir yandan da bebeklerinin heyecanı yaşarlar. Reyyan'ın aşermeleri ve duygusallaşması Miran'ı hem eğlendirir hem de heyecan verir. Sevdiği kadını mutlu edebilmek için çırpınır durur. Her zamanki gibi en büyük desteği ise Fırat olur. Esma bir yol ayrımındadır, Fırat'a ya büyük sırrını açıklayacak ya da sonsuza dek susmayı tercih edecektir.. Ona her şeyi anlatması gerektiğini söyleyen hiç beklemediği biri olacak. Bu arada her şeyin bittiğini düşünen Azize de geri dönüşü olmayan bir yola çıkacak. Böylece tüm yaptıklarını affettirebileceğini umacaktır. Ancak yolun sonunda onu büyük bir sürpriz beklemektedir ki!

 

Bu yazı 04 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.