Akıncı 12. bölüm canlı izle

Akıncı atv'de ekrana gelen fantastik türde bir dizi olmasıyla dikkat çekiyor. Şükrü Özyıldız ile Büşra Develi'nin başrolünde yer aldığı dizi, ilk bölümünde iyi reytingler alsa da sonrasında ciddi bir düşüş yaşadı ve düşüş devam ediyor. Sadece geçen hafta Ramo dizisinin yeni bölümünün olmaması sebebiyle reytinglerini yükseltebildi. 

Akıncı 12. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 19 Mart 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 12. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Akıncı Lukas’ın peşine düşer ve Lukas’tan İstanbul’a gelen bir yeraltı organizasyonu hakkında bilgi almıştır. Acı Getirenler! Orhan bu karanlık örgüt hakkında bilgi toplamak için çoktan harekete geçer.. Nergis kardeşi Yağız’dan üvey annesi Aylin’in öldürülen doktor kuzeni için polis tarafından sorgulandığını öğrenir. Bu işin peşine düşer ve Aylin’le yüzleşmeye başlar..

Cüneyt’in etrafında ise çember daralmaya başlar. Hem Akıncı hem de polis Cüneyt’in peşine düşmüştür. Cevdet ani bir kararla Londra’ya gidince Aylin, Nergis hakkındaki planını uygulamaya koyulur. Bu arada Gizli Yapı’nın bütün adamları esrarengiz bir saldırı sonucunda ortadan kaldırılır. İstanbul’a yeni ve çok sinsi bir düşman giriş yapmıştır. Kimsenin hakkında bir şey bilmediği biri! Nergis ise Köksal ve Aylin’in kurduğu ölümcül tuzağa doğru adım adım yaklaşır..

Bu yazı 19 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.