Zümrüdüanka 24. bölüm canlı izle

Fox

Fox TV'nin beğeniyle izlenen dizisi heyecan dolu bölümlerleekrana geliyor. Dizinin Kasım ayında final yapacağı konuşılmuştu. Son duyumlara göre dizi 6-7 bölüm sonra final yapacak. Zümrüdüanka 24. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 23 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 24. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Doğal yoldan ebeveyn olamayacaklarını öğrenen Zümrüt ve Serhat için tek çare, taşıyıcı anne olacaktır. Ancak Azimet’in bunun için Deniz’i önermesi, böyle hassas bir konuda bile Zümrüt’ü saf dışı etmeye çalışması ikisini de çileden çıkaracaktır. Serhat’ın önceliği Zümrüt’tür ve artık eşi ne isterse onu yapacaktır.

Latif’in cebinden para dolu zarfı alarak kayıplara karışan Meliha; başta babası olmak üzere herkesi büyük bir hüsrana uğratacak. Verdiği ani ve çocukça karar, onu geri dönülmez bir yola sokacak. Gururu için yaşayan Rüstem ise kızının çaldığı parayı ne pahasına olursa olsun ödeyecek..

Behram’a yakalanmaktan kıl payı kurtulan Canan, içinde bulunduğu durumun önemini kavramaya ve Abbas’la girdiği bu sonu olmayan ilişkiyi sorgulamaya başlayacaktır.

Bir an önce aile olmak isteyen Zümrüt Serhat çifti; Kıbrıs’a gitme kararı alırken Azimet son kozunu oynayacak. Ve roller bir kere daha değişecek..

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 23 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.