Sol Yanım 2. bölüm canlı izle

Star TV

Dizi ilk bölümüyle izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı. Ancak bakalım dizi bu ilgiyi sürdürebilecek mi? Dizi klasik fakir kız zengin oğlan dizilerinden biri olmaz umarım! Bu arad dizide malesef ki Defne Samye'linin oyunculuğu berbat! Samyelinin acilen oyunculuk dersleri alması dizinin hayrına olacaktır! Sol Yanım 2. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 3 Aralık 2020 Perşembe akşamı saat 20:00'de Star Tv'de full, tek parça, kesintisiz ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin2. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Serra’nın gizemli haline tutulan Burak’ın girişimleri nasıl sonuçlanacaktır? Burak’a yardım için kolları sıvayan Biricik’in planı nedir? Burak’ın Serra’ya ilgisi git gide artarken, Serra ve Selim’in zoraki ders çalışması yeni atışmaları beraberinde getirecektir.

Asena ve Selim arasındaki soğuk savaş devam ederken; Biricik’in Kutlusay Malikanesi’ne sürpriz ziyareti Asena’nın yeni planının fitilini ateşleyecektir. Selim’e takıntılı biçimde aşık olan Hülya’nın beklenmedik hareketiyle Selim’in okuldaki ünü tehlikeye girer. Serra, tüm iyi niyetiyle olaya müdahale ederken soyadının itibar kaybından korkan İhsan Kutlusay’ın öfkesi durdurulamayacaktır. Öte yandan hapishaneden yeni çıkan mahallenin belalısı Barbar’ın dönüşü ile ortalık karışacaktır.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 03 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.