Kuruluş Osman 61. bölüm canlı izle

ATV

İkinci sezonu ile yoluna devam eden Kuruluş Osman dizisi, 2. sezonda, ilk sezonundan çok daha iyi bir performans sergiledi. Burak Özçivit’in başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümleri de her hafta milyonları ekran başına toplamaya devam edecek. Kuruluş Osman dizisinin ise vedasına ise daha var.

Çarşamba rekabeti diye bir şey kalmıyor çünkü Sadakatsiz dizisi de bu akşam sezon finali yapıyor. Kuruluş Osman dizisi sezon finali yapacağı Temmuz ayının ilk haftasına kadar çok güçlü reytinglerle devam edecek. 

Kuruluş Osman 61. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 2 Haziran 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de atv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 61. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Bamsı Bey'in şehit düşmesinin ardından, Osman Bey, Togay'dan intikam almak için and içecek. Osman Bey'i can evinden vurduğunun farkında olan Togay ise Nikola ile ittifakını geliştirip Kayılara son darbeyi vurmak için büyük bir ordu kuracak.

Moğol kampına yaptığı baskınla Togay'a darbe indiren Osman Bey, Togay'ı bulmak için tüm imkanlarını seferber edecek. Nikola'dan aldığı askerlerle ordusunu büyüten Togay ise cenk meydanında Osman Bey'e ve alplerinin karşısına dikilecek.

Osman Bey, birleşik Bizans-Moğol ordusunu mağlup edebilecek midir? Osman Bey, Bamsı Bey'in intikamını almak için nasıl bir oyun kuracak mı? Nikola ve Togay'ın güçlerini birleştirmesi uç bölgesinde dengeleri değiştirir mi? Kayı Obası'nda Bala Hatun ve Malhun Hatun arasında neler olacak? Vali Yargıcı'nın emrine karşı gelen Togay'ın planı ne?

 

ATV ATV Canlı izle

Bu yazı 02 HAZIRAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.