Kalk Gidelim 127. bölüm izle

TRT 1

TRT 1'de Perşembe akşamları ekrana gelen Kalk Gidelim dizisi yeni bölümü ile sizi yine kahkahalara boğacak. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Sevda’nın ansızın bunamasından dolayı altınları bulma işi Seyfettin’e kalır. Yatak odasının altını üstüne getiren Seyfettin 2 milyon liralık altını bir türlü bulamaz ve hemen İsmail’e durumu aanlatır. Mehmetçik Vakfı yöneticileriyle buluşmuş olan İsmail adamlara bağış yapılacağını söyler adeta vaatte bulunur. Seyfettin altınları getiremeyince İsmail adamlara parayı kaybettik diyemez ve Seyfettin’ e bir şey söylemeden parayı kendi vermeye kalkışır.

Hastaneye giden Sevda’ya daha önce hastaneye giden Perihan’la aynı teşhis konulur ama unutkanlığın sebebi bulunamaz. Seyfettin, Sevda ile Perihan’ın bir şeyler karıştırdıklarından artık kesinlik olarak emin olur. Konuyu bulmak için Perihan’ın yanına giderler ancak eve vardıklarında bir felaketle karşılaşacaklardır.

Yasemin’ in evinde eğlencede olan Samim, İsmail’in Vakıf yöneticilerine 2 milyon lira bağış yaptığını görünce hemen babasını arayacak. Seyfettin, İsmail’ e olan borcunu ödemek için çözüm bulmaya çalışır... Sabahı zor eden Seyfettin en sonunda borçlu kaldığı İsmail’e borcunu nasıl ödeyeceğini bulacaktır. İsmail’in kapısına dayanıp borcunu zorla da olsa öder ancak bulduğu yöntem, sonrası için olayları daha da karmaşık bir hale sokar. Dizinin yeni bölümünü sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim 127. bölüm fragmanı izle

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 05 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.