Kalk Gidelim 131. bölüm canlı izle

TRT 1

Dizi eğlenceyi evinize getiriyor. Kanalın en eğlenceli en komik dizisi son gaz devam ediyor. Bu hafat yine kahlahalara boğulacaksınız. Kalk Gidelim 131. bölüm canlı izle sayfasında dizi izlemenin tadını çıkarın.

Diziyi 3 Aralık 2020 Perşembe akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 131. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Perihan’ın sürprizi nedeniyle sancılanan Dudu, doğum için apar topar hastaneye götürülür ancak yolda yine Şakir’den kaynaklanan sayısız aksilikler olacaktır. Güçlükle hastaneye varabilen Dudu bu sefer de inanılmaz bir olayla karşılaşacak.

Seyfettin ve Sevda Badegül ve Halim’ in durumundan şüphe edince çocukları çapraz sorguya alacaklardır. Halim ve Badegül mecburen durumu Seyfettin ve Sevda’ya anlatmak zorunda kalacaklar. Badegül’ ün çocuğunun olmayacağını öğrenen ikilinin tavrı gerçek bir aile dayanışmasının örneği olacak.
 
Kelle İsmail’in evinde yakalanan Samim sabaha kadar esir kalacaktır. Babasının Samim’ e kötülük yaptığını düşünen Yasemin çok üzülecek. Yasemin’ in artık bambaşka bir planı olacak. Samim bile bu plandan habersiz olacak.
 
Hastaneye yatan Dudu normal doğum için hazırlanır. Bu arada Perihan ‘ın bir planı vardır elbet. Bebeğin ismini o koyacak. Perihan, Şakir’i bebeğin ismi konusunda ikna edecek. Dudu doğumu beklerken, Şakir annesinden aldığı taktikle gerekli hazırlıkları yapmaya başlayacak.
 
İnsaf Seyfettin’in isteğini yerine getirir ve 153 tane ineği toparlayacaktır. Seyfettin kelle İsmail’ le yaşadığı ahır problemini çözecek. Kelle İsmail Seyfettin yenilgiyi kabul edecek. Ama iyi pehlivan mutlaka bir rövanş yapacak. Kelle’ nin bu seferki planı Seyfettin’i gerçekten zor durumda bırakacak.


 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 03 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.