Aşkın Tarifi 1. bölüm canlı izle

Kanal D

Dizinin başlaması için geri sayım başladı. Başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaşacağı dizinin bir tanıtım filmi daha izleyici ile paylaşıldı. Tanıtım filmi o kadar keyifli ki izleyiciler heyecan içinde..

Kadir Doğulu dizide Gaziantepli şef Fırat’ı canlandırıyor. Doğulu’nun canlandıracağı Fırat karakteri son derece eğlenceli ve çapkın bir genç. Görünen o ki Doğulu’nun başarılı oyunculuğu sayesinde kıpır kıpır bir dizi izleyeceğiz.

Aşkın Tarifi 1. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 7 Haziran 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de Kanal D'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 1. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek istemektedir. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükleyecektir. 

Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışacaktır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlar..

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 07 HAZIRAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.