Bir Zamanlar Çukurova 72. bölüm canlı izle

ATV' nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da sular durulmuyor. Geçen hafta izleyiciye duygusal anlar yaşatan dizi bu haftaki fragmanı ile de heyecan yarattı. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümde neler olacak?

Tüm Çukurova tabutunun başında Hünkar'a hakkını helal edecektir. Tam o sırada camiye giren Sevda da tabutun başına yürümeye kalkar ancak Züleyha onu durdurup, yanına alacaktır. Demir ve Çukurovalılar şaşkın, konaktakiler ise kızgın halde Sevda'ya bakarlarken, avluya bir de jandarma gelir!

ÇUKUROVA HÜNKARSIZ KALDI!

Hünkar'ın cenazesi gözyaşları içinde camiden mezarlığa taşınıyor. Herkes kendi Hünkar'ı için ağıt yakıyor. Hünkar'ın kaderlerini değiştirip, aynı hikayeye dahil ettiği herkes ilk kez aynı hüzünde bir araya geliyor! Demir hayattaki en büyük desteğini, gücünü yitirmenin, Fekeli kalbinin yarısını toprağa vermenin acısı içerisinde. Son günlerde yaptıklarıyla, gidişi Züleyha'ya da ikinci kez annesini kaybetmenin acısını yaşatacak. Yılmaz bile şaşkın ve hüzünlüdür. Eve gelen giden bitmez, dualar okunup, helvalar dağıtılırken Haminne kendi dünyasında kızının huzurunun peşine düşer. Haminne artık, Hünkar'ın evladı Züleyha'ya emanet.

ZÜLEYHA KATİLİN PEŞİNE DÜŞECEK!

Demir ve Fekeli, Hünkar'ın katilini bulmak için ant içerken, olaylar kimsenin bugün kadar görmediği bir Züleyha'yı ortaya çıkaracak! Sokaklara dökülüp linç yapmaya kalkan Adanalıları, elinde silah ile Züleyha durduracaktır! Ardından o da Hünkar'ın katilini bulmak için yemin eder!

MÜJGAN NEDEN ÇILDIRIYOR?

Fekeli konağına da gözyaşları dinmeyen Fekeli'nin hüznü çölmüştür. Ancak Müjgan'ın bulduğu bir belge yine Yılmaz ile onu karşı karşıya getirir. Üstelik bu kez olaya Fikret kendisini dahil eder. Ancak, kimsenin beklemediği bir şey olur ve Fekeli ilk kez, tüm acısı ile hepsini kendilerine gelmeleri için ikaz eder..

BEHİCE'NİN PLANI NE?

Cenazeye katılan, her durumda Hünkar'ın ölümüne şaşkınlığını dile getiren Behice, kendinden çok emin hayatına devam edecektir. Müjgan'ı yeniden yanına almanın da bir yolunu bulacak. Hiç beklemediği bir yerden suçu karşısına çıkar! Ancak her zamanki gibi, kendi çözümünü üreten Behice, bu kez gözünü iyice karartmıştır! Ama planı ummadığı bir şekilde son bulur! Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar ÇUkurova 72. bölüm fragmanı izle

 

Bu yazı 12 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.