Maria ile Mustafa 13. bölüm canlı izle

Dizi izleyici tarafından beğenildi ve ilgiyle izleniyor. Kapadokya'nın doğa harikasını da arkasına alarak görsel bir şölen sunan dizi uzun soluklu olacağa benziyor. Himicem İntepe ve Jessica May başrollerde. İlk başlarda Jessica gibi başarılı bir oyuncunun yanında Hilmicem nasıl olacak soruları akla geliyordu. Ancak İntepe de bu sorulara başarılı oyunculuğu ile gereken cevabı verdi. Maria ile Mustafa 13. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini sürün.

Diziyi 29 Kasım 2020 Pazar akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 13. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Mustafa, Maria'nın kendisine öfkelenip bebeği aldırdığını ve memleketine döneceğini öğrenmiştir. Bu durumdayken Maria'yı affedebilecek mi? Nadire, Nihat'ın kendisinden uzaklaşma sebebinin hastalık olduğunu öğrenecek. Nihat'ın verdiği tepki ise Nadire'nin yıkımına sebep olacak. Nisan, Rüzgar'la evlenip Yalçınoğlu Konağı'na yerleşmişken hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşacak. Bu evlilik için ailesini bile karşısına alan Nisan bu evde yaşadığı şeylere dayanabilecek mi? Boşanmayı kabul etmek zorunda kalan Gonca, Maria'ya iyice bilenecek. Onun ortadan kalkmasını isteyecektir. Gonca'nın Galip'le yaptığı tehlikeli plan nelere mal olacak? Mustafa'yı iyice düşman belleyen Galip ise bu kez çok daha büyük oynayacak. Maria ile Mustafa'nın en mutlu gününü cehenneme çeviren bu plan, herkes için büyük bir travmaya sebep olacaktır.

Bu yazı 29 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.