Baraj 15. bölüm canlı izle

Fox

1977 yılında çekilen Baraj filminden uyarlanmıştır. 977 yılında Türkan Şoray ve Tarık Akan filmde başrolleri paylaştılar. Dizinin 2020 versiyonu olan hali ise beklenen ilgiyi gördü mü? Dizi malesef reytinglerde ilk 10'a yükselmeyi başaramadı. Dizinin ekrana geldiği gün diğer kanallarda yayınlanan bazı dizilerin de etkisi büyük elbette. Senaryo zaten zamanında kendi kanıtlamış! Ancak oyunculuklar pek de ses getirmiyor ne yazıkki. Dizinin kısa vadede final yapacağı ise söylentiler arasında. Baraj 15. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenim keyfine varın.

Diziyi 24 Kasım 2020 akşam saat 20:00'de Fox Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 15. bölüm fragmanını sizin için özetledik; 

Nazım, Nehir’i seçerek onun peşinden İstanbul’a gelir. Fakat Ayşe’nin kaçırılması, Nazım’ın önceliklerini yeniden gözden geçirmesine sebep olur.

Nehir, Nazım’dan vazgeçtiğini aklına dinletebilse de kalbine dinletemeyecektir. Nazım’ın zorlu anında yanında olmak istese de hem onun yanında olup hem de nasıl mesafeli olacağını kestiremez. Üstelik Nazım’ın arkadaşı Hakan’ın gizemli tavırları Nehir’i fazlasıyla rahatsız eder.

İstanbul’a dönmüş olmasına rağmen Tarık kendini köşeye sıkışmış bulacak! Hem Fulya’nın şüphesinden hem de cinayet suçundan tamamen kurtulabilmek için son kez baraja dönmeye karar verecek. Tarık’ın planı kimleri nasıl etkileyecek?

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 24 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.