Baraj 32. bölüm canlı izle

Fox

Gizem Karaca, sezon sonunda Baraj dizisinin final yapacağını net olarak söylemese de sözlerinden böyle bir anlam çıkardı herkes. Belki de ünlü oyuncu sezon finalinden bahsetti!

“Açıkçası şu an sezon sonunu bekliyoruz. Dizi olduğu için şu an Mayıs sonuna kadar, Haziran’a kadar çok plan yapamıyoruz. Yani dizi final yaptığında yaz için bilmiyorum biraz yordu beni bu dizi. Film yapar mıyım, yapmaz mıyım bilmiyorum.”

Baraj dizisinin akıbeti belli değil. Setin çok yoğun geçtiğine de değinen oyuncu, “İyi, set yoğun. Bugün setim yoktu. Cildimle ilgili bu aralar sorun yaşıyorum. o yüzden geldim, doktordan çıktım. Allah’tan maske ile gizleyebiliyoruz” dedi.

Karaca, “Ben 2-3 senedir İzmir’de yaşadığım için böyle İzmir’i özlüyorum çalışırken. Her gün setimiz olduğu için gidip gelemiyorum. O yüzden insan biraz özlüyor evini” açıklamasını yaptı.

Baraj 32. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın

Diziyi 23 Mart 2021 Salı akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 32.bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Gizem Karaca, Burak Yörük ve Sumru Yavrucuk’un başrollerinde yer aldığı dizide bir ayrılık yaşanacak. Nazım hem Bahar’dan hem de Nehir’den artık çok yorulmuştur. İkisini de görmek istemez. Oğlu Mert’i de alıp her şeyden uzaklaşma, ayrı yaşama kararı alır. Nazım’ın bu ayrılık kararının ardından Nehir ve Bahar nasıl tepki verecek? Nehir, Nazım’ı bulup onunla dürüstçe konuşmak istese de Azra’nın onu durdurmak için çok tehlikeli bir planı olduğundan habersizdir.

Tam Halit’ten kurtulduklarını sandıklarında Halit’in annesinin gelmesi Tarık, Zahra ve İbrahim’i iyice köşeye sıkıştıracaktır.

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 23 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.