Masumlar Apartmanı 26. bölüm canlı izle

Bu akşam izleyici duygu seline kapılacak.. Fragmanın çıkmasıyla birlikte izleyici heyecanlandı. Fragman öyle bir fragmanki izleyiciyi şimdiden bir mearka sardı. Yeni bölümü iple çeken izleyici sosyal medyada da fragman üzerine yorum yağdırdı.

Masumlar Apartmanı 26. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 16 Mart 2021 Salı akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 26. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

İnci, yaşadığı duygusal patlamanın ardından herkesi kaygılandıran davranışlar sergilemeye başlamıştır. Gözü ne Han’ı ne de Memduh’la Ege’yi görmektedir. İnci’nin kendine gelmesini sağlayan ise hiç umulmadık biri olacaktır.

Neriman babasının ölümünden dolayı kendini suçlayan Ege’ye destek olurken kendini aşan bir harekette bulunacaktır. Safiye ise olanların ardından kendini temizliğe verecek. Tam kendine gelirken yaşanan yeni bir kriz, eski korkularını canlandıracaktır.
 
Gülben, hala Esat’la iyi geçen buluşmanın etkisindeyken ondan gelen bir sürprizle yeni hayallere dalacaktır. Han, Naci’yi göndermek konusunda karar verir.. Ancak yaptığı hamlenin sonuçları ağır olur.

Bu yazı 16 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.