Kırmızı Oda 39. bölüm canlı izle

TV8

Binnur Kaya, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı’nın kadrosunda yer aldığı dizide konuk oyuncular da güçlü performansları ile dikkat çekiyor.

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanan senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı ‘Kırmızı Oda’, otuz dokuzuncu bölümü ile bu akşam TV8’de. 

Yiğit Özşener’in canlandırdığı Zafer karakterindeki önemli değişim yeni bölümde dikkatleri çekmekte! 

Kırmızı Oda 39. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 28 Mayıs 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de TV8'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 39. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Nurcihan, Doktor Hanım’ı ziyaretinde Vahit (Uğur Yücel) ve Zafer’deki (Yiğit Özşener) olumlu değişimden hayretle söz eder ve kendi yüklerinden kurtulma isteği, Nurcihan’ı çocukluk yıllarına taşır. Vahit ise Nurcihan’la evliliğinin ilk zamanlarında yaptığı bir hatayı üzülerek anlatır.

Mitra (Melisa Aslı Pamuk), Paris’te bulunduğu yıllarda erkek arkadaşı Yasin tarafından istismara maruz kaldığını gözyaşları içinde anlatacaktır.

Sadi (Erkan Petekkaya), Azra ile yeniden karşılaşmalarından sonra beraber eski mutlu günlerine dönmek için gösterdiği çabayı Doktor Hanım’a anlatır. Miço ile yüzleşmesini açıkladığında ise Doktor Hanım şaşkına döner.

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 28 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.