Uyanış Büyük Selçuklu 15. bölüm canlı izle

Ulusal Kanal

TRT 1'in ilgiyle izlenen dizisi 2021'de yayınlanacak ilk bölümü ile bu akiam ekrana geliyor. Dizi bu bölümde oldukça heyecanlı ve aksiyon dolu sahnelerle izleyici karşısına çıkacak. Uyanış Büyük Selçuklu 15. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın..

Diziyi 4 Ocak 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 15. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Faysal’ın kafilesini durdurup Rüstem’i yakalamaya çok yaklaşan Sencer, Tapar tarafından engellenerek, Rüstem’i yakalamaktan son anda engellenmiştir. Tapar ve Sencer saraya geldiklerinde, Arslantaş, Rüstem’i saraya getirmeyi başarmıştır. Arslantaş, Rüstem’i nasıl yakaladı? Rüstem’in Şelemzar’dan çıkarmayı başardığı Sırlar Kitabı’nı ele geçirebildi mi? Altın kervanıyla Rüstem’i kaçıran Faysal’ın Batıni olduğu ortaya mı çıkıyor?

Öte yandan Terken’in Nizamülmülk’ü ve Seferiye’yi zehirlediğinden emin olan Elçin, Firdevs üzerinden Terken’e bir tuzak kurup zehri yapan büyücünün mekânını bulur. Ne var ki; büyücüyü bulmayı umduğu yerde iki ceset bulur; büyücü ve Nizamülmülk’ün ilacına zehri karıştıran Esma’nın cesetleriydi bu cesetler. Terken tarafından bir tuzağa çekildiğini iş işten geçtikten sonra anlayan Elçin ne yapacak? Elçin’i cinayetle suçlayıp şantaj yaparak onu saraydan kovmayı başarmak üzere olan Terken’i ne bekliyor?
Andreas’ı savaşta mağlup eden ve onu ölümle cezalandıran Melikşah, ordusuyla birlikte Kuvel Kalesi’ne yürüyecek. Bizans’la arasında bir denge unsuru olan Kuvel Kalesi’ni topraklarına katabilecek mi? Bizans ile nasıl bir antlaşmaya varacak? Kuvel’den dönüş yolunda Melikşah’ı bekleyen sürpriz nedir?
Tüm bunların yanı sıra Andreas’ın gözden çıkarıldığını anladıktan sonra Markus’la ittifak kuran Sabbah’ın yeni planı ne olur? Kaos çıkarıp Haçlı orduları için uygun ortam hazırlamak için Selçuklu topraklarına gelen Markus’un ilk icraatı ne olacak? 

Ulusal Kanal Ulusal Kanal Canlı izle

Bu yazı 04 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.