Masumiyet dizisi bu akşam var mı? Masumiyet final yapıyor!

Fox

Masumiyet dizisi, ekrana geldiği ilk günlerde dikkat çekmeyi başarmıştı. Başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü’nün paylaştığı dizide, şiddete uğrayan ve öldü diye çöp kenarına atılan Ela’nın yaşadıkları izleyiciyi derinden etkiledi.

Toplumdaki pek çok benzeri olaydan esinlenilerek diziyle ekrana gelen bu sahneler, izleyicinin büyük dikkatini çekmiş ve öldü sanılan Ela’nın hayata yeniden dönerek, adalet aramaya başlaması da izleyiciyi sarmıştı.

Ancak Çarşamba akşamları yayınlanan diziler karşısında Masumiyet, reytinglerde çakıldı. Sadakatsiz’in olmadığı hafta reytingleri bir anda yükselen dizinin, bir sonraki hafta yine düşüşe geçmesiyle birlikte, Fox TV de yeni bir karar alarak dizinin yayın gününü değiştirdi.

Dizinin bayram sonrasında final yapması planlanmıştı. 13. bölümde ekrana veda etmeye hazırlanan diziyle ilgili kanalın yeni bir kararı var!

Adeta ‘son şans’ gibi görünen bu karar, dizinin gün değiştirmesi olacak. Yasak Elma dizisinin sezon finali yapmasından sonra haftaya Masumiyet dizisi Pazartesi akşamları ekranda olacak.

Masumiyet dizisinin bayram sonrası 13. bölümde final yapması planlanmaktaydı. Ancak son dakika bir gelişme oldu ve Sadakatsiz’in olmadığı hafta reytinglerde 7 bandına yaklaşan diziyeson bir şans tanındı.

Masumiyet, 17 Mayıs Pazartesi itibarıyla her pazartesi ekranda olacak.. Yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın üstlendiği dizi, bakalım bu sefer umduğunu bulabilecek mi?

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 12 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.