Benim Adım Melek 43. bölüm canlı izle

TRT 1

Dizi çarşamba akşamları ekrana geliyor. İzleyici kitlesi tarafından sıkı takip edilen ve beğenilen bir dizi. Benim Adım Melek 43. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 9 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 43. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Halil ile Mirza, Melek ve Vildan çıksın diye bütün suçu üstlenirken avukatları onlara engel olmaya çalışacak. Gülşad sayesinde hayatta kalan Ömer hastaneye götürülecek. Banu Mithatlardan gidecek. Seyran Banu’ya olan tavırları sebebiyle Mithat’a kırılacak… Mithat bu durumu düzeltmek için ne yapacak?

Aslı’nın babası onun Antep’te olduğunu öğrenir. Funda Aslı’yı göndermemekte kararlıyken Aslı nasıl bir yol izleyecek? Alpay tarihi eser olayından alnının akıyla çıktığını düşünürken Ercü ona kızgındır, onun yaptıkları Ercü’yü riske atar. Kenan Alpay’ı bu sefer de kurtarabilecek mi? Aslı’nın eylemlerinin sonucu, Kerem nelerle karşılaşacak? Vildan ve Melek hapisten çıktığında iki aile de buruk bir sevinç yaşar. Defne, Şirhanlara geldiğinde hiç ummadığı biriyle karşılaşacak.

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 09 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.