Mucize Doktor 57. bölüm canlı izle

Fox

Son haftalarda iyi hikayeler dizide yer almış ve reytingler yükselişe geçmişti. Dizinin yeni bölümlerine olan ilgi artışının devam etmesi beklenmekte. Bunun en önemli nedenlerinden birisi ise, yeni katılan karakter mucize karakter..

Serkan Keskin, diziye yeni bir mucize doktor olarak dahil oluyor. Muhsin karakteri, teşhis ustası olarak dizide Ali Vefa ile ters düşecek… Bir hastaneye iki mucize doktor fazla mı, yoksa aralarında çok iyi bir alışveriş mi olacak şuan için muamma..Ancak kesin olan şey Berhayat hastanesini Ali Vefa’ya dar edeceği..

Mucize Doktor 57. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 8 Nisan 2021 Peşembe akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 57. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ferman sol eliyle cerrahlığa dönmeye kararlıdır ama Vuslat onun yerine çoktan birini bulur. Yeni cerrah Muhsin, Ali gibi bir teşhis dehasıdır ve hastane gündemine bomba gibi düşecektir.

Kendini tehdit altında hisseden Ali vakayı ondan önce çözmeye karar verecektir. İki dahi doktor şahit olan herkesi şaşkına çeviren, kıyasıya bir mücadeleye girecekler. Sonunda kazanan kim olacak? Ali mi? Yoksa Muhsin mi?

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 08 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.