Benim Adım Melek 47. bölüm canlı izle

TRT 1

Dizide sırlar ortaya çıkıyor. Vefat eden kişinin kimliği ise merak konusu oldu. Benim Adım Melek 47. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 6 Ocak 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 47. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Nefise’nin kaybının acısı yüreğini dağlar ve herkes vefat eden kişinin kim olduğunu merak eder…

Seyit Ali emanetlerine sahip çıkamadığını düşündüğü için Cumali’ye kızgındır. Melek’in Nefise’nin yanında olduğunu öğrenince rahatlayan ikili Kerem’in durumunu çözmeye çalışır. Toplanan yönetim kurulu onları dinleyecek mi? Halil ve Mirza’nın arası da Kenan’dan dolayı gerginleşir. Halil, Mirza’nın alacağı karar karşısında ne yapacak?

Gülşad’ın dönmesiyle Şirhanlar sevinirken Defne kızgınlığını ve üzüntüsünü gizleyemez. Bağ evinde yapılan yemekte Mirza’nın yokluğu fark edilirken Gülşad’tan dolayı gergin olan Defne beklemediği bir konuşmanın içinde bulacaktır. Kenan Antep meselesini kapatmaya karar verince tutuşan Alpay ve Funda nasıl bir yol izleyecekler?
Melek ve Halil bir karar verip babalarıyla konuşmaya geldiklerinde yaşanan olayla şaşkınlık yaşayacaklar. Bu duruma şahit olan Alpay hangi sırrı öğrenecek ve ne yapacak? 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 06 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.